logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: BUJALANCE EMILIO
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/3
AUTORZY: Emilio Bujalance, Francisco-Javier Cirre, Grzegorz Gromadzki.
TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: A survey of research inspired by Harvey's theorem on cyclic groups of automorphisms
ŹRÓDŁO: W: Geometry of Riemann Surfaces : proceedings of the Anogia conference to celebrate the 65th birthday of William J. Harvey / ed. by Frederick P. Gardiner, Gabino González-Diez, Christos Kourouniotis
ADRES WYDAWNICZY: Cambridge : Cambridge University Press, 2010
SERIA: London Mathematical Society Lecture Note Series, 368
OPIS FIZYCZNY: S. 15-37
ISBN: 978-0-521-73307-6
UWAGI: Bibliogr. 79 poz.
UWAGI: Materiały z konf., Anogia, Kreta, przełom czerwca i lipca 2007 r.
Typ publikacji: ZMR
Język publikacji: ENG
2/3
AUTORZY: Emilio Bujalance, Francisco Javier Cirre, José Manuel Gamboa, Grzegorz Gromadzki.
TYTUŁ: Symmetries of compact Riemann surfaces
ADRES WYDAWNICZY: Berlin ; Heidelberg : Springer-Verlag, cop. 2010
OPIS FIZYCZNY: XX, 158 s., 24 cm
SERIA: Lecture Notes in Mathematics, 0075-8434, 2007
ISBN: 978-364214827-9
ISBN: 978-3-642-14828-6 (e-ISBN)
UWAGI: Bibliogr. s. 151-155. Indeks
Typ publikacji: ZM
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 25.000
Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    3/3
    AUTORZY: Emilio Bujalance, Grzegorz Gromadzki.
    TYTUŁ: Double coverings of non-orientable Riemann surfaces ramified over discrete sets
    ŹRÓDŁO: Computational Methods and Function Theory. - 2014, Vol. 14, no. 2-3, s. 237-246
    p-ISSN: 1617-9447

    UWAGI: Bibliogr. 35 poz.
    UWAGI: Special issue in memory of Frederick W. Gehring
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.386
    Punktacja MNiSW: 20.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • Klein surface
  • groups of automorphisms
  • complex curve
  • real form of complex algebraic curve
  • conformal covering
  • symmetry of Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego