logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: CIRRE F J
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, Grzegorz Gromadzki.
TYTUŁ: Groups of automorphisms of cyclic trigonal Riemann surfaces
ŹRÓDŁO: Journal of Algebra. - 2009, Vol. 322, no. 4, s. 1086-1103
p-ISSN: 0021-8693

UWAGI: Bibliogr. 18 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.632
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.738
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphism groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:


    DOI:
    2/4
    AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, M. D. E. Conder, Błażej Szepietowski.
    TYTUŁ: Finite group actions on bordered sufraces of small genus
    ŹRÓDŁO: Journal of Pure and Applied Algebra. - 2010, Vol. 214, no. 12, s. 2165-2185
    p-ISSN: 0022-4049

    UWAGI: Bibliogr. 22 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.663
    Punktacja MNiSW: 27.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.650
    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    3/4
    AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, J. J. Etayo, Grzegorz Gromadzki, E. Martínez.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: A survey on the minimum genus and maximum order problems for bordered Klein surfaces
    ŹRÓDŁO: W: Groups St Andrews 2009 in Bath, vol. 1 / ed. by C. M. Campbell [et al.].
    ADRES WYDAWNICZY: Cambridge [etc.] : Cambridge University Press, 2011
    SERIA: London Mathematical Society Lecture Note Series, 0076-0552, 387
    OPIS FIZYCZNY: S. 161-182
    ISBN: 978-0-521-27903-1
    UWAGI: Bibliogr.
    UWAGI: Selected papers from the international conference, Groups St Andrews 2009, University of Bath, August 2009
    Typ publikacji: ZMR
    Język publikacji: ENG
    DOI:
    4/4
    AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, J. J. Etayo, Grzegorz Gromadzki, E. Martínez.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: Automorphism groups of non-orientable Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: W: Groups St Andrews 2013 / ed. by C. M. Campbell, M. R. Quick, E. F. Robertson, M. Roney-Dougal
    ADRES WYDAWNICZY: Cambridge [etc.] : Cambridge University Press, 2015
    SERIA: London Mathematical Society Lecture Note Series, 2300-5963, 422
    OPIS FIZYCZNY: S. 183-193
    ISBN: 978-11-07514-54-6
    ISBN: 978-13-16227-34-3 (e-ISBN)
    UWAGI: Bibliogr.
    Typ publikacji: ZMR
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • automorphism of Riemann surfaces
  • minimum genus problem
  • maximum order problem

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego