logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: DYBIZBAŃSKI JANUSZ
Liczba odnalezionych rekordów: 16



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/16
AUTORZY: Janusz Dybizbański, Tomasz Dzido.
TYTUŁ: On some Ramsey numbers for quadrilaterals
ŹRÓDŁO: Electronic Journal of Combinatorics, [dokument elektroniczny]. - 2011, Vol. 18, iss. 1, P154
TRYB DOSTĘPU: http://www.combinatorics.org/Volume_18/PDF/v18i1p154.pdf [dostęp 02.10.2011]
e-ISSN: 1077-8926

UWAGI: Bibliogr. 8 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.638
Punktacja MNiSW: 25.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.690
Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    2/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Anna Nenca.
    TYTUŁ: Oriented chromatic number of grids is greater than 7
    ŹRÓDŁO: Information Processing Letters. - 2012, Vol. 112, no. 4, s. 113-117
    p-ISSN: 0020-0190

    UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.488
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.606
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • graphs
  • oriented coloring
  • grids
  • combinatorial problem

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański.
    TYTUŁ: Sequences containing no 3-term arithmetic progressions.
    ŹRÓDŁO: Electronic Journal of Combinatorics, [dokument elektroniczny]. - 2012, Vol. 19, iss. 2, P15.
    TRYB DOSTĘPU: http://www.combinatorics.org/ojs/index.php/eljc/article/view/v19i2p15/pdf [dostęp 07.04.2012].
    e-ISSN: 1077-8926

    UWAGI: Bibliogr. 6 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.532
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.599
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • arithmetic progressions

    Adres url:
    4/16
    AUTORZY: Luis Boza, Janusz Dybizbański, Tomasz Dzido.
    TYTUŁ: Three color Ramsey numbers for graphs with at most 4 vertices.
    ŹRÓDŁO: Electronic Journal of Combinatorics, [dokument elektroniczny]. - 2012, Vol. 19, iss. 4, P47.
    TRYB DOSTĘPU: http://www.combinatorics.org/ojs/index.php/eljc/article/view/v19i4p47/pdf [dostęp 10.01.2013].
    e-ISSN: 1077-8926

    UWAGI: Bibliogr. 29 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.532
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.599
    Adres url:
    5/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański.
    TYTUŁ: On some Ramsey numbers of C4 versus K2,n
    ŹRÓDŁO: JCMCC. Journal of Combinatorial Mathematics and Combinatorial Computing. - 2013, Vol. 87, s. 137-145
    p-ISSN: 0835-3026

    UWAGI: Bibliogr. 9 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Ramsey numbers
  • quadrilateral
  • bipartite graphs

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    6/16
    AUTORZY: T. Ahmed, Janusz Dybizbański, H. Snevily.
    TYTUŁ: Unique sequences containing no k-term arithmetic progressions
    ŹRÓDŁO: Electronic Journal of Combinatorics, [dokument elektroniczny]. - 2013, Vol. 20, iss. 4, P29, s. 1-24
    TRYB DOSTĘPU: http://www.combinatorics.org/ojs/index.php/eljc/article/view/v20i4p29/pdf [dostęp 09.01.2014]
    e-ISSN: 1077-8926

    UWAGI: Bibliogr. 8 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.568
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.679
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • arithmetic progressions

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    7/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Tomasz Dzido.
    TYTUŁ: On some Ramsey numbers for quadrilaterals versus wheels
    ŹRÓDŁO: Graphs and Combinatorics. - 2014, Vol. 30, iss. 3, s. 573-579
    p-ISSN: 0911-0119
    e-ISSN: 1435-5914

    UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.388
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.444
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Ramsey numbers
  • quadrilateral
  • wheels

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    8/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Andrzej Szepietowski.
    TYTUŁ: The oriented chromatic number of Halin graphs
    ŹRÓDŁO: Information Processing Letters. - 2014, Vol. 114, no. 1-2, s. 45-49
    p-ISSN: 0020-0190

    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.546
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.642
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • graph coloring
  • oriented graph coloring
  • Halin graph
  • oriented chromatic number
  • combinatorial problems

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    9/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Tomasz Dzido, Stanislaw Radziszowski.
    TYTUŁ: On some Zarankiewicz numbers and bipartite Ramsey numbers for quadrilateral
    ŹRÓDŁO: Ars Combinatoria. - 2015, Vol. 119, s. 275-287
    p-ISSN: 0381-7032

    UWAGI: Bibliogr. 15 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.265
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.278
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Zarankiewicz number
  • Ramsey number
  • projective plane

    10/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Tomasz Dzido, Stanislaw Radziszowski.
    TYTUŁ: On some three-color Ramsey numbers for paths
    ŹRÓDŁO: Discrete Applied Mathematics. - 2016, Vol. 204, s. 133-141
    p-ISSN: 0166-218X

    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.956
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.962
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • three-color Ramsey number
  • path graph

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    11/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Anna Nenca.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: On the oriented chromatic number of grids with seven columns
    ŹRÓDŁO: W: Rok Matematyki na Pomorzu / pod red. Wiesława Laskowskiego
    ADRES WYDAWNICZY: Gdańsk : Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego, 2016
    OPIS FIZYCZNY: S. 181-190
    ISBN: 978-83-7865-517-6
    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Typ publikacji: PMR
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    12/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Andrzej Szepietowski.
    TYTUŁ: Hamiltonian paths in hypercubes with local traps
    ŹRÓDŁO: Information Sciences. - 2017, Vol. 375, s. 258-270
    p-ISSN: 0020-0255

    UWAGI: Bibliogr. 31 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 4.305
    Punktacja MNiSW: 45.000
    5-letni Impact Factor ISI: 4.378
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Hamiltonian path
  • hypercub
  • fault tolerance

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    13/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański.
    TYTUŁ: A lower bound on the hypergraph Ramsey number R(4,5;3)
    ŹRÓDŁO: Contributions to Discrete Mathematics, [dokument elektroniczny]. - 2018, Vol. 13, no. 2, s. 112-115
    TRYB DOSTĘPU: https://cdm.ucalgary.ca/cdm/index.php/cdm/article/download/693/291 [dostęp 30.01.2019]
    e-ISSN: 1715-0868

    UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.353
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.339
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Ramsey numbers
  • hypergraph

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    14/16
    AUTORZY: Ewa Drgas-Burchardt, Janusz Dybizbański, Hanna Furmańczyk, Elżbieta Sidorowicz.
    TYTUŁ: Equitable list vertex colourability and arboricity of grids
    ŹRÓDŁO: Filomat. - 2018, Vol. 32, no. 18, s. 6353-6374
    p-ISSN: 0354-5180
    e-ISSN: 2406-0933

    UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.635
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.857
    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
    15/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Andrzej Szepietowski.
    TYTUŁ: Hamiltonian cycles in hypercubes with faulty edges
    ŹRÓDŁO: International Journal of Computer Mathematics. Computer Systems Theory. - 2018, Vol. 3, iss. 4, s. 244-261
    p-ISSN: 2379-9927
    e-ISSN: 2379-9935

    UWAGI: Bibliogr. 10 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Hamiltonian cycle
  • hypercube
  • fault tolerance
  • local traps

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    DOI:
    16/16
    AUTORZY: Janusz Dybizbański, Anna Nenca.
    TYTUŁ: Oriented chromatic number of Cartesian products and strong products of paths
    ŹRÓDŁO: Discussiones Mathematicae Graph Theory. - 2019, Vol. 39, no. 1, s. 211-223
    p-ISSN: 1234-3099
    e-ISSN: 2083-5892

    UWAGI: Bibliogr. 18 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.601
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.535
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • graph
  • oriented coloring
  • grid

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego