logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: ETAYO J J
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/5
AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, J. J. Etayo, Grzegorz Gromadzki, E. Martínez.
TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: A survey on the minimum genus and maximum order problems for bordered Klein surfaces
ŹRÓDŁO: W: Groups St Andrews 2009 in Bath, vol. 1 / ed. by C. M. Campbell [et al.].
ADRES WYDAWNICZY: Cambridge [etc.] : Cambridge University Press, 2011
SERIA: London Mathematical Society Lecture Note Series, 0076-0552, 387
OPIS FIZYCZNY: S. 161-182
ISBN: 978-0-521-27903-1
UWAGI: Bibliogr.
UWAGI: Selected papers from the international conference, Groups St Andrews 2009, University of Bath, August 2009
Typ publikacji: ZMR
Język publikacji: ENG
DOI:
2/5
AUTORZY: E. Bujalance, J. J. Etayo, J. M. Gamboa, Grzegorz Gromadzki.
TYTUŁ: The gonality of Riemann surfaces under projections by normal coverings
ŹRÓDŁO: Journal of Pure and Applied Algebra. - 2011, Vol. 215, iss. 5, s. 983-988
p-ISSN: 0022-4049

UWAGI: Bibliogr. 7 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.567
Punktacja MNiSW: 25.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.645
Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    3/5
    AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, J. J. Etayo, Grzegorz Gromadzki, E. Martínez.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: Automorphism groups of non-orientable Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: W: Groups St Andrews 2013 / ed. by C. M. Campbell, M. R. Quick, E. F. Robertson, M. Roney-Dougal
    ADRES WYDAWNICZY: Cambridge [etc.] : Cambridge University Press, 2015
    SERIA: London Mathematical Society Lecture Note Series, 2300-5963, 422
    OPIS FIZYCZNY: S. 183-193
    ISBN: 978-11-07514-54-6
    ISBN: 978-13-16227-34-3 (e-ISBN)
    UWAGI: Bibliogr.
    Typ publikacji: ZMR
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • automorphism of Riemann surfaces
  • minimum genus problem
  • maximum order problem

    DOI:
    4/5
    AUTORZY: E. Bujalance, J. J. Etayo, E. Martínez, Błażej Szepietowski.
    TYTUŁ: On the connectedness of the branch loci of non-orientable unbordered Klein surfaces of low genus
    ŹRÓDŁO: Glasgow Mathematical Journal. - 2015, Vol. 57, iss. 1, s. 211-230
    p-ISSN: 0017-0895

    UWAGI: Bibliogr. 22 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.389
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.440
    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
    5/5
    AUTORZY: C. Bagiński, J. J. Etayo, Grzegorz Gromadzki, E. Martínez.
    TYTUŁ: On real forms of a Belyi action of the alternating groups
    ŹRÓDŁO: Albanian Journal of Mathematics. - 2016, Vol. 10, no. 1, s. 3-10
    e-ISSN: 1930-1235

    UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • automorphisms of Riemann surfaces
  • Belyi actions of alternating groups
  • real forms of complex algebraic curves
  • ovals

    Adres url:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego