logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: HILLE SANDER CORNELIS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Sander Cornelis Hille, Tomasz Szarek, Maria Aleksandra Ziemlańska.
TYTUŁ: Equicontinuous families of Markov operators in view of asymptotic stability
ŹRÓDŁO: Comptes Rendus Mathematique. - 2017, Vol. 355, iss. 12, s. 1247-1251
p-ISSN: 1631-073X
e-ISSN: 1778-3569

UWAGI: Bibliogr. 15 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.515
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.605
Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego