logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: MAŁAFIEJSKI MICHAŁ
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Adrian Kosowski, Michał Małafiejski, Paweł Żyliński.
TYTUŁ: Tighter bounds on the size of a maximum P3-matching in a cubic graph
ŹRÓDŁO: Graphs and Combinatorics. - 2008, Vol. 24, iss. 5, s. 461-468
p-ISSN: 0911-0119
e-ISSN: 1435-5914

UWAGI: Bibliogr. 7 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.302
Punktacja MNiSW: 10.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.515
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • path matching
  • three-vertex path
  • cubic graph

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego