logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: MAJEWSKI ADAM A
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Witold Bołt, Adam A. Majewski, Tomasz Szarek.
TYTUŁ: An invariance principle for the law of the iterated logarithm for some markov chains
ŹRÓDŁO: Studia Mathematica. - 2012, Vol. 212, iss. 1, s. 41-53
p-ISSN: 0039-3223

UWAGI: Bibliogr. 27 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.549
Punktacja MNiSW: 30.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.672
Adres url:
[sprawdź dostępność w katalogu BUG]
DOI:
  Wyświetl ponownie stosując format:
Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego