logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: MATUSIK MILENA
Liczba odnalezionych rekordów: 6



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/6
AUTORZY: Milena Matusik.
TYTUŁ: Existence of classical solutions for parabolic functional differential equations with initial boundary conditions of Robin type
ŹRÓDŁO: Annales Polonici Mathematici. - 2012, Vol. 105, no. 3, s. 253-265
p-ISSN: 0066-2216

UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.306
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.311
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential equations
  • initial boundary value problems
  • classical solutions

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    2/6
    AUTORZY: Milena Matusik.
    TYTUŁ: Implicit difference schemes for quasilinear parabolic functional equations
    ŹRÓDŁO: Demonstratio Mathematica. - 2012, Vol. 45, no. 4, s. 869-886
    p-ISSN: 0420-1213

    UWAGI: Bibliogr. 15 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 8.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • quasilinear parabolic functional differential equations
  • implicit difference methods
  • nonlinear estimates of the Perron type

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    3/6
    AUTORZY: Milena Matusik.
    TYTUŁ: Iterative methods for parabolic functional differential equations
    ŹRÓDŁO: Applicationes Mathematicae. - 2013, Vol. 40, no. 2, s. 221-235
    p-ISSN: 1233-7234

    UWAGI: Bibliogr. 20 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 14.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • monotone iterative technique
  • parabolic functional differential equations

    DOI:
    4/6
    AUTORZY: Henryk Leszczyński, Milena Matusik.
    TYTUŁ: The method of lines for ternary diffusion problems
    ŹRÓDŁO: Abstract and Applied Analysis. - 2014, Vol. 2014, art. ID 517285, s. 1-10
    p-ISSN: 1085-3375
    e-ISSN: 1687-0409

    UWAGI: Bibliogr. 20 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 40.000
    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    5/6
    AUTORZY: Henryk Leszczyński, Milena Matusik.
    TYTUŁ: Method of lines for parabolic functional differential equations on cylindrical domains
    ŹRÓDŁO: Calcolo. - 2016, Vol. 53, iss. 1, s. 67-82
    p-ISSN: 0008-0624
    e-ISSN: 1126-5434

    UWAGI: Bibliogr. 30 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.407
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.131
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • method of lines
  • functional differential-algebraic equations
  • Robin boundary conditions

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    6/6
    AUTORZY: Milena Matusik, Piotr Rybka.
    TYTUŁ: Oscillating facets
    ŹRÓDŁO: Portugaliae Mathematica. - 2016, Vol. 73, no. 1, s. 1-40
    p-ISSN: 0032-5155
    e-ISSN: 1662-2758

    UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.735
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.564
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • strongly singular parabolic equations
  • facets
  • anisotropy
  • viscosity solutions
  • stopping time

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego