logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: NATKANIEC TOMASZ
Liczba odnalezionych rekordów: 18



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/18
AUTORZY: Tomasz Natkaniec.
TYTUŁ: On extendable derivations
ŹRÓDŁO: Real Analysis Exchange. - 2009, Vol. 34, no. 1, s. 207-214
p-ISSN: 0147-1937

UWAGI: Bibliogr. 15 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • additive function
  • derivation
  • almost continuity
  • extendability
  • algebraically independent sets

    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    2/18
    AUTORZY: Grzegorz Matusik, Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: Algebraic properties of Hamel functions
    ŹRÓDŁO: Acta Mathematica Hungarica. - 2010, Vol. 126, no. 3, s. 209-229
    p-ISSN: 0236-5294

    UWAGI: Bibliogr. 10 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.521
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.491
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • additive function
  • Hamel function
  • Hamel basis
  • linearly independent function

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec, Piotr Szuca.
    TYTUŁ: On Pawlak's problem concerning entropy of almost continuous functions
    ŹRÓDŁO: Colloquium Mathematicum. - 2010, Vol. 121, no. 1, s. 107-111
    p-ISSN: 0010-1354

    UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 9.000
    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    4/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: An example of a quasi-continuous Hamel function
    ŹRÓDŁO: Real Analysis Exchange. - 2010/2011, Vol. 36, no. 1, s. 231-236
    p-ISSN: 0147-1937

    UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Hamel basis
  • Hamel function
  • Borel function
  • quasi-continuous function

    5/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: On additive countably continuous functions
    ŹRÓDŁO: Publicationes Mathematicae-Debrecen. - 2011, Vol. 79, fasc. 1-2, s. 1-6
    p-ISSN: 0033-3883

    UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.358
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.386
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • additive function
  • Darboux function
  • strongly countably continuous function
  • almost continuity
  • Hamel basis

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    6/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: On Hamel-like functions
    ŹRÓDŁO: W: Real functions, density topology and related topic : dedicated to Professor Władysław Wilczyński / ed. by Małgorzata Filipczak, Elżbieta Wagner-Bojakowska
    ADRES WYDAWNICZY: Łódź : Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, 2011
    OPIS FIZYCZNY: S. [122]-129
    ISBN: 978-83-7525-536-2
    UWAGI: Bibliogr. 15 poz.
    Typ publikacji: PMR
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Hamel basis
  • Hamel function
  • transcendence basis
  • Darboux-like function
  • extendable function
  • approximately continuous function
  • I -approximately continuous function

    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    7/18
    AUTORZY: Artur Bartoszewicz, Małgorzata Filipczak, Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: On Smital properties
    ŹRÓDŁO: Topology and its Applications. - 2011, Vol. 158, iss. 15, s. 2066-2075
    p-ISSN: 0166-8641

    UWAGI: Bibliogr. 10 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.445
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.456
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • group
  • invariant topology
  • algebras and ideals of sets
  • Steinhaus property
  • Smital property

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    8/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: Covering an additive function by < c-many continuous functions.
    ŹRÓDŁO: Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 2012, Vol. 387, no. 2, s. 741-745.
    p-ISSN: 0022-247X

    UWAGI: Bibliogr. 10 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.050
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.259
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • additive function
  • strongly κ-continuous function
  • Hamel basis
  • Covering Property Axiom CPA

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    9/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: Algebrability of some families of Darboux-like functions
    ŹRÓDŁO: Linear Algebra and its Applications. - 2013, Vol. 439, no. 10, s. 3256-3263
    p-ISSN: 0024-3795

    UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.983
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.086
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • lineability
  • algebrability
  • strong algebrability
  • Darboux-like functions
  • Gibson's diagram

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    10/18
    AUTORZY: Rafał Filipów, Tomasz Natkaniec, Piotr Szuca.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: Ideal convergence
    ŹRÓDŁO: W: Traditional and present-day topics in real analysis : dedicated to Professor Jan Stanisław Lipiński / ed. by Małgorzata Filipczak, Elżbieta Wagner-Bojakowska
    ADRES WYDAWNICZY: Łódź : Łódź University Press, 2013
    SERIA: Folia Mathematica
    OPIS FIZYCZNY: S. [69]-91
    ISBN: 978-83-7525-971-1
    UWAGI: Bibliogr. 48 poz.
    Typ publikacji: PMR
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    11/18
    AUTORZY: François G. Dorais, Rafał Filipów, Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: On some properties of Hamel bases and their applications to Marczewski measurable functions
    ŹRÓDŁO: Central European Journal of Mathematics. - 2013, Vol. 11, no. 3, s. 487-508
    p-ISSN: 1895-1074

    UWAGI: Bibliogr. 30 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.519
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.557
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • linear function
  • additive function
  • (s)-measurable set
  • Marczewski measurable set
  • (s)-measurable function
  • Marczewski measurable function
  • intermediate value property
  • Darboux function
  • connectivity function
  • extendable function
  • Covering Property Axiom

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    12/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec, Jolanta Wesołowska.
    TYTUŁ: Sets of ideal convergence of sequences of quasi-continuous functions
    ŹRÓDŁO: Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 2015, Vol. 423, iss. 2, s. 924-939
    p-ISSN: 0022-247X
    e-ISSN: 1096-0813

    UWAGI: Bibliogr. 20 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.014
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.130
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • quasi-continuous function
  • ideal convergence
  • Fσ-ideal
  • ω-+-diagonalizable ideal
  • κ-generated ideal
  • weakly Ramsey ideal

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    13/18
    AUTORZY: Artur Bartoszewicz, Marek Bienias, Szymon Głąb, Tomasz Natkaniec.
    TYTUŁ: Algebraic structures in the sets of surjective functions
    ŹRÓDŁO: Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 2016, Vol. 441, iss. 2, s. 574-585
    p-ISSN: 0022-247X
    e-ISSN: 1096-0813

    UWAGI: Bibliogr. 39 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.064
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.151
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • algebrability
  • everywhere surjective function
  • Jones function
  • Sierpiński-Zygmund function
  • strong algebrability
  • strongly everywhere surjective function

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    14/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec, Piotr Szuca.
    TYTUŁ: On the ideal convergence of sequences of quasi-continuous functions
    ŹRÓDŁO: Fundamenta Mathematicae. - 2016, Vol. 232, no. 3, s. 269-280
    p-ISSN: 0016-2736
    e-ISSN: 1730-6329

    UWAGI: Bibliogr. 15 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.609
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.529
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • pointwise convergence
  • quasi-continuous function
  • ideal convergence
  • Fσ-ideal
  • ω-+-diagonalizable filter
  • weakly Ramsey filter
  • game
  • winning strategy

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus
  • Medline

    Adres url:
    DOI:
    15/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec, Piotr Szuca.
    TYTUŁ: On the discrete ideal convergence of sequences of quasi-continuous functions
    ŹRÓDŁO: Acta Mathematica Hungarica. - 2017, Vol. 151, no. 1, s. 69-81
    p-ISSN: 0236-5294
    e-ISSN: 1588-2632

    UWAGI: Bibliogr. 18 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.481
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.584
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • pointwise convergence
  • discrete convergence
  • quasi-continuous function
  • ideal convergence
  • ideal
  • ω-+-diagonalizable filter
  • weakly Ramsey filter

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    16/18
    AUTORZY: Joanna Czarnowska, Rafał Filipów, Adam Kwela, Grażyna Kwiecińska, Jan Lipiński, Tomasz Natkaniec, Piotr Szuca.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: Seminarium z Teorii Funkcji Rzeczywistych w Gdańsku
    ŹRÓDŁO: W: Matematyka na Pomorzu Gdańskim 1945-2015 / pod red. Emilii Jakimowicz i Andrzeja Szczepańskiego
    ADRES WYDAWNICZY: Gdańsk ; Sopot : Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego, 2017
    OPIS FIZYCZNY: S. 103-124
    ISBN: 978-83-7865-580-0
    UWAGI: Bibliogr. 121 poz.
    Typ publikacji: PMR
    Język publikacji: POL
    Punktacja MNiSW: 5.000
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    17/18
    AUTORZY: K. C. Ciesielski, J. L. Gámez-Merino, Tomasz Natkaniec, J. B. Seoane-Sepúlveda.
    TYTUŁ: On functions that are almost continuous and perfectly everywhere surjective but not Jones. Lineability and additivity
    ŹRÓDŁO: Topology and its Applications. - 2018, Vol. 235, s. 73-82
    p-ISSN: 0166-8641
    e-ISSN: 1879-3207

    UWAGI: Bibliogr. 28 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.549
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.579
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • lineability
  • additivity
  • perfectly everywhere surjective
  • Jones function
  • almost continuous function
  • Bernstein set
  • almost disjoint family
  • Covering Property Axiom CPA

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
    18/18
    AUTORZY: Tomasz Natkaniec, Julia Wódka.
    TYTUŁ: On the pointwise limits of sequences of Świątkowski functions
    ŹRÓDŁO: Czechoslovak Mathematical Journal. - 2018, Vol. 68, iss. 4, s. 875-888
    p-ISSN: 0011-4642
    e-ISSN: 1572-9141

    UWAGI: Bibliogr. 22 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.340
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.380
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Świątkowski function
  • cliquish function
  • pointwise limit
  • topology of Hashimoto
  • I-density topology
  • density topology

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego