logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: PUŹNIAKOWSKA ELŻBIETA
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/7
AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska.
TYTUŁ: On the Chaplyghin method for first order partial differential equations
ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2008, Vol. 28, no. 2, s. 163-178
p-ISSN: 1232-9274

UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 4.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • characteristics
  • Newton method
  • Chaplyghin sequence
  • initial problems

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    2/7
    AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska.
    TYTUŁ: Classical solutions of quasilinear functional differential systems on the Haar pyramid
    ŹRÓDŁO: Differential Equations & Applications. - 2009, Vol. 1, no. 2, s. 179-197
    p-ISSN: 1847-120X

    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • partial differential equations
  • Haar pyramid
  • classical solutions
  • bicharacteristics

    Adres url:
    DOI:
    3/7
    AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska-Gałuch.
    TYTUŁ: Implicit difference methods for nonlinear first order partial functional differential systems
    ŹRÓDŁO: Applicationes Mathematicae. - 2010, Vol. 37, no. 4, s. 459-482
    p-ISSN: 1233-7234

    UWAGI: Bibliogr. 28 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 9.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential equations
  • Haar pyramid
  • implicit difference methods

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    4/7
    AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska-Gałuch.
    TYTUŁ: On the local Cauchy problem for first order partial differential functional equations
    ŹRÓDŁO: Annales Polonici Mathematici. - 2010, Vol. 98, no. 1, s. 39-61
    p-ISSN: 0066-2216

    UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.476
    Punktacja MNiSW: 9.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential equations
  • Haar pyramid
  • Cinquini Cibrario solutions
  • bicharacteristics

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    5/7
    AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska-Gałuch.
    TYTUŁ: Initial problems for hyperbolic functional differential systems
    ŹRÓDŁO: Georgian Mathematical Journal. - 2013, Vol. 20, iss. 2, s. 357-376
    p-ISSN: 1072-947X

    UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.340
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.354
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential equation
  • Haar pyramid
  • differentiability of solutions
  • Fredholm type equation

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    DOI:
    6/7
    AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska-Gałuch.
    TYTUŁ: Generalized Cauchy problems for hyperbolic functional differential systems
    ŹRÓDŁO: Annales Polonici Mathematici. - 2014, Vol. 110, no. 1, s. 33-53
    p-ISSN: 0066-2216

    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.469
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.380
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential equations
  • differentiability of solutions
  • Fredholm type of equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    7/7
    AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska-Gałuch.
    TYTUŁ: On the quasilinear Cauchy problem for a hyperbolic functional differential equation
    ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2015, Vol. 35, no. 6, s. 915-933
    p-ISSN: 1232-9274
    e-ISSN: 2300-6919

    UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 11.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential equations
  • Haar pyramid
  • differentiability of solutions
  • Fredholm type of equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego