logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: SADOWSKI MICHAŁ
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Michał Sadowski.
TYTUŁ: Topological and affine classification of complete noncompact flat 4-manifolds
ŹRÓDŁO: Journal of Geometry and Physics. - 2008, Vol. 58, iss. 11, s. 1530-1539
p-ISSN: 0393-0440
e-ISSN: 1879-1662

UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.683
Punktacja MNiSW: 15.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.790
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • complete flat 4-manifold
  • Bieberbach group
  • holonomy group
  • topological and affine classification

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego