logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: TOPOLSKI KRZYSZTOF A
Liczba odnalezionych rekordów: 10



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/10
AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
TYTUŁ: On the vanishing viscosity method for first order differential-functional IBVP
ŹRÓDŁO: Czechoslovak Mathematical Journal. - 2008, Vol. 58, iss. 4, s. 927-947
p-ISSN: 0011-4642
e-ISSN: 1572-9141

UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.210
Punktacja MNiSW: 10.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.342
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • first order equation
  • parabolic equation
  • differential functional equations

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    2/10
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the existence of viscosity solutions for the parabolic differential-functional Cauchy problem
    ŹRÓDŁO: Acta Mathematica Hungarica. - 2010, Vol. 129, no. 3, s. 277-296
    p-ISSN: 0236-5294

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.521
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.491
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • parabolic equation
  • cauchy problem differential-functional equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/10
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the numerical approximation of viscosity solutions for the differential-functional Cauchy problem
    ŹRÓDŁO: Calcolo. - 2013, Vol. 50, no. 4, s. 329-343
    p-ISSN: 0008-0624
    e-ISSN: 1126-5434

    UWAGI: Bibliogr. 20 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.710
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.699
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • Cauchy problem
  • differential-functional equations
  • finite difference schemes

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    4/10
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the Tonelli method for the degenerate parabolic Cauchy problem with functional argument
    ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2014, Vol. 34, no. 2, s. 425-441
    p-ISSN: 1232-9274
    e-ISSN: 2300-6919

    UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 11.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • parabolic equation
  • differential-functional equation

    Adres url:
    DOI:
    5/10
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: Comment on "Existence Theorem for integral and functional integral equations with discontinuous kernels"
    ŹRÓDŁO: Abstract and Applied Analysis. - 2015, Vol. 2015, art. ID 69812, s. 1-3
    p-ISSN: 1085-3375
    e-ISSN: 1687-0409

    UWAGI: Bibliogr. 2 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: POL
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.288
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • integral equations

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
    6/10
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: Noncontinuous solutions to degenerate parabolic inequalities
    ŹRÓDŁO: Electronic Journal of Differential Equations, [dokument elektroniczny]. - 2015, Vol. 2015, art. no. 113, s. 1-12
    TRYB DOSTĘPU: http://ejde.math.txstate.edu/Volumes/2015/113/topolski.pdf [dostęp 29.04.2015]
    e-ISSN: 1072-6691

    UWAGI: Bibliogr. 20 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.769
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.689
    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    7/10
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the Cauchy problem for linear PDEs with retarded arguments at derivatives
    ŹRÓDŁO: Annales Polonici Mathematici. - 2015, Vol. 113, no. 3, s. 269-282
    p-ISSN: 0066-2216

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.350
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.359
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • parabolic equation
  • differential-functional
  • Tonelli's method

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    8/10
    AUTORZY: Danuta Jaruszewska-Walczak, Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: Method of lines for pseudoparabolic equations
    ŹRÓDŁO: Annales Polonici Mathematici. - 2017, Vol. 120, no. 1, s. 41-61
    p-ISSN: 0066-2216
    e-ISSN: 1730-6272

    UWAGI: Bibliogr. 30 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.559
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.579
    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
    9/10
    AUTORZY: Krzysztof Topolski.
    TYTUŁ: Upper and lower absolutely continuous functions with applications to discontinuous differential equations
    ŹRÓDŁO: Electronic Journal of Qualitative Theory of Differential Equations, [dokument elektroniczny]. - 2017, no. 83, s. 1-12
    TRYB DOSTĘPU: https://doi.org/10.14232/ejqtde.2017.1.83 [dostęp 07.02.2018]
    e-ISSN: 1417-3875

    UWAGI: Bibliogr. 23 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.881
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.992
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • generalized solution
  • discontinuous differential equations

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
    10/10
    AUTORZY: Mirosław Lachowicz, Henryk Leszczyński, Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: Self-organization with small range interactions: equilibria and creation of bipolarity
    ŹRÓDŁO: Applied Mathematics and Computation. - 2019, Vol. 343, s. 156-166
    p-ISSN: 0096-3003
    e-ISSN: 1873-5649

    UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 2.300
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 2.108
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • kinetic equations
  • integro-differential equations
  • equilibrium
  • blow-up
  • bipolarity

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego