logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: URBAŃSKI M
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: R. D. Mauldin, Tomasz Szarek, M. Urbański.
TYTUŁ: Graph directed Markov systems on Hilbert spaces
ŹRÓDŁO: Mathematical Proceedings of the Cambridge Philosophical Society. - 2009, Vol. 147, pt. 2, s. 455-488
p-ISSN: 0305-0041

UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.598
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.660
Inne bazy podające opis:
  • Web of Science



    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego