logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: FUCHSIAN GROUPS
Liczba odnalezionych rekordów: 13



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/13
AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
TYTUŁ: On gonality automorphisms of p-hyperelliptic Riemann surfaces
ŹRÓDŁO: Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A, Mathemáticas. - 2010, Vol. 104, iss. 1, s. 87-96
p-ISSN: 1578-7303

UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.400
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • automorphism groups of Riemann surfaces
  • hyperelliptic Riemann surfaces
  • p-hyperelliptic Riemann surfaces
  • p-gonal Riemann surfaces
  • Fuchsian groups

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    2/13
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Anthony Weaver, Aaron Wootton.
    TYTUŁ: On gonality of Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Geometriae Dedicata. - 2010, Vol. 149, no. 1, s. 1-14
    p-ISSN: 0046-5755

    UWAGI: Bibliogr. 35 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.364
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.576
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • automorphism groups of Riemann surfaces
  • hyperelliptic Riemann surfaces
  • p-hyperelliptic Riemann surfaces
  • p-gonal Riemann surfaces
  • Fuchsian groups
  • uniformization theorem

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
    3/13
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki.
    TYTUŁ: On the number of p-gonal coverings of Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Rocky Mountain Journal of Mathematics. - 2010, Vol. 40, no. 4, s. 1221-1226
    p-ISSN: 0035-7596

    UWAGI: Bibliogr. 7 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.443
    Punktacja MNiSW: 13.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.400
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • automorphisms of Riemann surfaces
  • ramified coverings of Riemann surfaces
  • Fuchsian groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    DOI:
    4/13
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki.
    TYTUŁ: On fixed points on compact Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Bulletin of the Korean Mathematical Society. - 2011, Vol. 48, iss. 5, s. 1015-1021
    p-ISSN: 1015-8634

    UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.244
    Punktacja MNiSW: 15.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • automorphisms of Riemann surface
  • fixed point
  • Fuchsian groups
  • symmetric representation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    5/13
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: Topological classification of conformal actions on cyclic p-gonal Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Journal of Algebra. - 2011, Vol. 344, no. 1, s. 296-312
    p-ISSN: 0021-8693

    UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.613
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.686
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphism groups
  • Fuchsian groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    6/13
    AUTORZY: José Javier Etayo, Grzegorz Gromadzki, Ernesto Martínez.
    TYTUŁ: On real forms of Belyi surfaces with symmetric groups of automorphisms
    ŹRÓDŁO: Mediterranean Journal of Mathematics. - 2012, Vol. 9, iss. 4, s. 669-675
    p-ISSN: 1660-5446

    UWAGI: Bibliogr. 9 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.641
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.688
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • automorphisms of Riemann surfaces
  • symmetries
  • Singerman symmetries
  • ovals
  • Fuchsian groups
  • Belyi surfaces
  • real forms

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    7/13
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: Theory of coverings in the study of Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Colloquium Mathematicum. - 2012, Vol. 127, no. 2, s. 173-184
    p-ISSN: 0010-1354

    UWAGI: Bibliogr. 9 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.403
    Punktacja MNiSW: 10.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphism groups
  • Fuchsian groups

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    8/13
    AUTORZY: E. Bujalance, Grzegorz Gromadzki.
    TYTUŁ: On fixed points of periodic self-homeomorphisms of compact topological surfaces
    ŹRÓDŁO: Topology Proceedings. - 2013, Vol. 41, s. 361-376
    p-ISSN: 0146-4124

    UWAGI: Bibliogr. 30 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphisms of Riemann surfaces
  • fixed points
  • Fuchsian groups
  • Hurwitz bound
  • invariant subsets

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    9/13
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Rubén A. Hidalgo.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: Conjugacy classes of symmetries of compact Kleinian 3-manifolds
    ŹRÓDŁO: W: Riemann and Klein surfaces, automorphisms, symmetries and moduli spaces : conference in honor of Emilio Bujalance, Riemann and Klein surfaces, symmetries and moduli spaces, June 24-28, 2013, Linköping University, Linköping, Sweden / Milagros Izquierdo, S. Allen Broughton, Antonio F. Costa, Rubí E. Rodríguez eds.
    ADRES WYDAWNICZY: Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2014
    SERIA: Contemporary Mathematics, 0271-4132, 629
    OPIS FIZYCZNY: S. 181-187
    ISBN: 978-1-4704-1093-3
    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Tytuł-nazwa konferencji: Riemann and Klein surfaces, automorphisms, symmetries and moduli spaces : a conference in honor of Emilio Bujalance
    Miejsce konferencji: Linköpin
    Kraj: SE
    Od dnia: 2013.06.24
    Do dnia: 2013.06.28
    Typ publikacji: ZRZ
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 15.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • hyperbolic handlebodies
  • Kleinian 3-manifolds
  • symmetries of Riemann surfaces and Kleinian 3-manifolds
  • Fuchsian groups
  • Kleinian groups
  • Schottky groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    DOI:
    10/13
    AUTORZY: Ewa Kozłowska-Walania, Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: On asymmetric p-hyperelliptic riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Annales Academiae Scientiarum Fennicas Mathematica. - 2015, Vol. 40, s. 669-682
    p-ISSN: 1239-629X
    e-ISSN: 1798-2383

    UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.830
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.740
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • asymmetric Riemann surface
  • pseudo-symmetric Riemann surfaces
  • Fuchsian groups
  • NEC groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    11/13
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: On (q,n)-gonal pseudo-real Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: International Journal of Mathematics. - 2017, Vol. 28, no. 13, art. no. 1750095, s. 1-14
    p-ISSN: 0129-167X
    e-ISSN: 1793-6519

    UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.571
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.641
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • pseudo-real Riemann surface
  • pseudo-symmetric Riemann surface
  • Fuchsian groups
  • NEC groups
  • automorphism of Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    DOI:
    12/13
    AUTORZY: Czesław Bagiński, Grzegorz Gromadzki, Ruben A. Hidalgo.
    TYTUŁ: On purely non-free finite actions of abelian groups on compact surfaces
    ŹRÓDŁO: Archiv der Mathematik. - 2017, Vol. 109, iss. 4, s. 311-321
    p-ISSN: 0003-889X
    e-ISSN: 1420-8938

    UWAGI: Bibliogr. 6 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.590
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.583
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • genus actions
  • groups automorphisms of Riemann surfaces
  • Fuchsian groups
  • Harvey criterion
  • Maclachlan genus
  • maximal cyclic subgroups of finite abelian groups
  • Frattini subgroups techniques

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    13/13
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Aaron Wootton.
    TYTUŁ: Geometry of the 1-skeleta of singular nerves of moduli spaces of Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A, Matemáticas. - 2018, Vol. 112, iss. 3, s. 849-865
    p-ISSN: 1578-7303
    e-ISSN: 1579-1505

    UWAGI: Bibliogr. 42 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.074
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.987
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • moduli space of Riemann surfaces
  • singular locus
  • automorphisms of Riemann surface
  • Fuchsian groups
  • Riemann uniformization theorem

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego