logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: KLEIN SURFACE
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Emilio Bujalance, Grzegorz Gromadzki.
TYTUŁ: Double coverings of non-orientable Riemann surfaces ramified over discrete sets
ŹRÓDŁO: Computational Methods and Function Theory. - 2014, Vol. 14, no. 2-3, s. 237-246
p-ISSN: 1617-9447

UWAGI: Bibliogr. 35 poz.
UWAGI: Special issue in memory of Frederick W. Gehring
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.386
Punktacja MNiSW: 20.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • Klein surface
  • groups of automorphisms
  • complex curve
  • real form of complex algebraic curve
  • conformal covering
  • symmetry of Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego