logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: RIEMANN SURFACE
Liczba odnalezionych rekordów: 10



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/10
AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Ewa Kozłowska-Walania.
TYTUŁ: On ovals of non-conjugate symmetries of riemann surfaces
ŹRÓDŁO: International Journal of Mathematics. - 2009, Vol. 20, no.1, s. 1-13
p-ISSN: 0129-167X

UWAGI: Bibliogr. 15 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.608
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.809
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of a Riemann surface
  • oval of a symmetry of a Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
    2/10
    AUTORZY: Ewa Kozłowska-Walania.
    TYTUŁ: Non-central fixed point free symmetries of bisymmetric Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Osaka Journal of Mathematics. - 2011, Vol. 48, no. 4, s. 873-894
    p-ISSN: 0030-6126

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.410
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.358
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • symmetry of a Riemann surface
  • Riemann surface
  • fixed point free symmetry

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    3/10
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Ewa Kozłowska-Walania.
    TYTUŁ: On the real nerve of the moduli space of complex algebraic curves of even genus
    ŹRÓDŁO: Illinois Journal of Mathematics. - 2011, Vol. 55, no. 2, s. 479-494
    p-ISSN: 0019-2082

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.337
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.471
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • moduli space
  • symmetry of a Riemann surface
  • real nerve of the moduli space

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    4/10
    AUTORZY: Ewa Kozłowska-Walania.
    TYTUŁ: Non-commuting pairs of symmetries of Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Rocky Mountain Journal of Mathematics. - 2013, Vol. 43, no. 3, s. 989-1014
    p-ISSN: 0035-7596

    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.491
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.491
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • oval of a symmetry of a Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
    5/10
    AUTORZY: Emilio Bujalance, Grzegorz Gromadzki.
    TYTUŁ: Double coverings of non-orientable Riemann surfaces ramified over discrete sets
    ŹRÓDŁO: Computational Methods and Function Theory. - 2014, Vol. 14, no. 2-3, s. 237-246
    p-ISSN: 1617-9447

    UWAGI: Bibliogr. 35 poz.
    UWAGI: Special issue in memory of Frederick W. Gehring
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.386
    Punktacja MNiSW: 20.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • Klein surface
  • groups of automorphisms
  • complex curve
  • real form of complex algebraic curve
  • conformal covering
  • symmetry of Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    6/10
    AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, J. J. Etayo, Grzegorz Gromadzki, E. Martínez.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: Automorphism groups of non-orientable Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: W: Groups St Andrews 2013 / ed. by C. M. Campbell, M. R. Quick, E. F. Robertson, M. Roney-Dougal
    ADRES WYDAWNICZY: Cambridge [etc.] : Cambridge University Press, 2015
    SERIA: London Mathematical Society Lecture Note Series, 2300-5963, 422
    OPIS FIZYCZNY: S. 183-193
    ISBN: 978-11-07514-54-6
    ISBN: 978-13-16227-34-3 (e-ISBN)
    UWAGI: Bibliogr.
    Typ publikacji: ZMR
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • automorphism of Riemann surfaces
  • minimum genus problem
  • maximum order problem

    DOI:
    7/10
    AUTORZY: Ewa Kozłowska-Walania, Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: On asymmetric p-hyperelliptic riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Annales Academiae Scientiarum Fennicas Mathematica. - 2015, Vol. 40, s. 669-682
    p-ISSN: 1239-629X
    e-ISSN: 1798-2383

    UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.830
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.740
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • asymmetric Riemann surface
  • pseudo-symmetric Riemann surfaces
  • Fuchsian groups
  • NEC groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    8/10
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: On triangular (Dn)-actions on cyclic p-gonal Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2016, Vol. 36, no. 1, s. 103-122
    p-ISSN: 1232-9274
    e-ISSN: 2300-6919

    UWAGI: Bibliogr. 23 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 11.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry
  • triangle group
  • Fuchsian group
  • NEC group

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    9/10
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: On (q,n)-gonal pseudo-real Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: International Journal of Mathematics. - 2017, Vol. 28, no. 13, art. no. 1750095, s. 1-14
    p-ISSN: 0129-167X
    e-ISSN: 1793-6519

    UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.571
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.641
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • pseudo-real Riemann surface
  • pseudo-symmetric Riemann surface
  • Fuchsian groups
  • NEC groups
  • automorphism of Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    DOI:
    10/10
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Aaron Wootton.
    TYTUŁ: Geometry of the 1-skeleta of singular nerves of moduli spaces of Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A, Matemáticas. - 2018, Vol. 112, iss. 3, s. 849-865
    p-ISSN: 1578-7303
    e-ISSN: 1579-1505

    UWAGI: Bibliogr. 42 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.074
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.987
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • moduli space of Riemann surfaces
  • singular locus
  • automorphisms of Riemann surface
  • Fuchsian groups
  • Riemann uniformization theorem

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego