logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: RIEMANN SURFACES
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/7
AUTORZY: E. Bujalance, F. J. Cirre, Grzegorz Gromadzki.
TYTUŁ: Groups of automorphisms of cyclic trigonal Riemann surfaces
ŹRÓDŁO: Journal of Algebra. - 2009, Vol. 322, no. 4, s. 1086-1103
p-ISSN: 0021-8693

UWAGI: Bibliogr. 18 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.632
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.738
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphism groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:


    DOI:
    2/7
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: Topological classification of conformal actions on cyclic p-gonal Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Journal of Algebra. - 2011, Vol. 344, no. 1, s. 296-312
    p-ISSN: 0021-8693

    UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.613
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.686
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphism groups
  • Fuchsian groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/7
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: Theory of coverings in the study of Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Colloquium Mathematicum. - 2012, Vol. 127, no. 2, s. 173-184
    p-ISSN: 0010-1354

    UWAGI: Bibliogr. 9 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.403
    Punktacja MNiSW: 10.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphism groups
  • Fuchsian groups

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
    4/7
    AUTORZY: E. Bujalance, Grzegorz Gromadzki.
    TYTUŁ: On fixed points of periodic self-homeomorphisms of compact topological surfaces
    ŹRÓDŁO: Topology Proceedings. - 2013, Vol. 41, s. 361-376
    p-ISSN: 0146-4124

    UWAGI: Bibliogr. 30 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • automorphisms of Riemann surfaces
  • fixed points
  • Fuchsian groups
  • Hurwitz bound
  • invariant subsets

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    5/7
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Rubén A. Hidalgo.
    TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: Conjugacy classes of symmetries of compact Kleinian 3-manifolds
    ŹRÓDŁO: W: Riemann and Klein surfaces, automorphisms, symmetries and moduli spaces : conference in honor of Emilio Bujalance, Riemann and Klein surfaces, symmetries and moduli spaces, June 24-28, 2013, Linköping University, Linköping, Sweden / Milagros Izquierdo, S. Allen Broughton, Antonio F. Costa, Rubí E. Rodríguez eds.
    ADRES WYDAWNICZY: Providence, Rhode Island : American Mathematical Society, 2014
    SERIA: Contemporary Mathematics, 0271-4132, 629
    OPIS FIZYCZNY: S. 181-187
    ISBN: 978-1-4704-1093-3
    UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
    Tytuł-nazwa konferencji: Riemann and Klein surfaces, automorphisms, symmetries and moduli spaces : a conference in honor of Emilio Bujalance
    Miejsce konferencji: Linköpin
    Kraj: SE
    Od dnia: 2013.06.24
    Do dnia: 2013.06.28
    Typ publikacji: ZRZ
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 15.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • hyperbolic handlebodies
  • Kleinian 3-manifolds
  • symmetries of Riemann surfaces and Kleinian 3-manifolds
  • Fuchsian groups
  • Kleinian groups
  • Schottky groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    DOI:
    6/7
    AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, J. Jezierski, W. Marzantowicz.
    TYTUŁ: Critical points of invariant functions on closed orientable surfaces
    ŹRÓDŁO: Boletín de la Sociedad Matemática Mexicana. - 2015, Vol. 21, iss. 1, s. 71-88
    p-ISSN: 1405-213X
    e-ISSN: 2296-4495

    UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surfaces
  • finite group action
  • equivariant Lusternik-Schnirelmann category
  • Riemann-Hurwitz ramification formula
  • invariant function
  • critical orbits

    Adres url:
    DOI:
    7/7
    AUTORZY: C. Bagiński, M. Carvacho, Grzegorz Gromadzki, R. Hidalgo.
    TYTUŁ: On periodic self-homeomorphisms of closed orientable surfaces determined by their orders
    ŹRÓDŁO: Collectanea Mathematica. - 2016, Vol. 67, iss. 3, s. 415-429
    p-ISSN: 0010-0757
    e-ISSN: 2038-4815

    UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.673
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.714
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • periodic self-homeomorphisms of closed orientable surfaces
  • their classification
  • Riemann surfaces
  • their automorphisms
  • (real) algebraic curves

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego