logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: ROTHE S METHOD
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Agnieszka Bartłomiejczyk, Henryk Leszczyński, Agnieszka Marciniak.
TYTUŁ: Rothe's method for physiologically structured models with diffusion
ŹRÓDŁO: Mathematica Slovaca. - 2018, Vol. 68, no. 1, s. 211-224
p-ISSN: 0139-9918
e-ISSN: 1337-2211

UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.314
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.462
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • size-structured model
  • Feller boundary condition
  • diffusion
  • maximum principle
  • Rothe's method

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego