logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: CENTRAL LIMIT THEOREM
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Sander Hille, Katarzyna Horbacz, Tomasz Szarek, Hanna Wojewódka.
TYTUŁ: Limit theorems for some Markov chains
ŹRÓDŁO: Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 2016, Vol. 443, iss. 1, s. 385-408
p-ISSN: 0022-247X
e-ISSN: 1096-0813

UWAGI: Bibliogr. 23 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.064
Punktacja MNiSW: 40.000
5-letni Impact Factor ISI: 1.151
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • exponential rate of convergence
  • central limit theorem
  • Markov operators
  • invariant measures

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego