logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: CHARACTERISTICS
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Elżbieta Puźniakowska.
TYTUŁ: On the Chaplyghin method for first order partial differential equations
ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2008, Vol. 28, no. 2, s. 163-178
p-ISSN: 1232-9274

UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 4.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • characteristics
  • Newton method
  • Chaplyghin sequence
  • initial problems

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    2/4
    AUTORZY: Wojciech Czernous.
    TYTUŁ: Global solutions of semilinear first order partial functional differential equations with mixed conditions
    ŹRÓDŁO: Functional Differential Equations. - 2011, Vol. 18, no. 1-2, s. 135-154
    p-ISSN: 0793-1786

    UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • classical solutions
  • global existence
  • characteristics
  • differentiability with respect to the data

    3/4
    AUTORZY: Wojciech Czernous.
    TYTUŁ: Semilinear hyperbolic functional differential problem on a cylindrical domain
    ŹRÓDŁO: Bulletin of the Belgian Mathematical Society Simon Stevin. - 2012, Vol. 19, no. 1, s. 1-17
    p-ISSN: 1370-1444

    UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.316
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.392
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Carathéodory solutions
  • global existence
  • characteristics
  • uniform cone condition

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    4/4
    AUTORZY: Agnieszka Bartłomiejczyk, Henryk Leszczyński, Piotr Zwierkowski.
    TYTUŁ: Existence and uniqueness of solutions for single-population McKendrick-von Foerster models with renewal
    ŹRÓDŁO: Rocky Mountain Journal of Mathematics. - 2015, Vol. 45, no. 2, s. 401-426
    p-ISSN: 0035-7596

    UWAGI: Bibliogr. 32 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.367
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.425
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • existence
  • uniqueness
  • characteristics
  • renewal

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego