logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: CLOSED NON-ORIENTABLE SURFACES
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Grzegorz Gromadzki, Błażej Szepietowski.
TYTUŁ: On topological type of periodic self-homeomorphisms of closed non-orientable surfaces
ŹRÓDŁO: Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A, Matemáticas. - 2016, Vol. 110, iss. 2, s. 303-320
p-ISSN: 1578-7303
e-ISSN: 1579-1505

UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.690
Punktacja MNiSW: 30.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.729
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • closed non-orientable surfaces
  • topological classification of periodic self-homeomorphisms
  • mapping class group
  • Klein surfaces

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego