logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: DIFFUSION
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/7
AUTORZY: Henryk Leszczyński, Monika Wrzosek.
TYTUŁ: Iterative methods for ternary diffusions
ŹRÓDŁO: Boundary Value Problems. - 2014, Vol. 2014, art. no. 87, s. 1-16
p-ISSN: 1687-2762
e-ISSN: 1687-2770

UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.014
Punktacja MNiSW: 35.000
5-letni Impact Factor ISI: 1.039
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • diffusion
  • iterative method
  • Newton's method

    Adres url:
    DOI:
    2/7
    AUTORZY: Andriy Gusak, Henryk Leszczyński, Marek Danielewski, Volodymyr Klochay.
    TYTUŁ: "Zero stability" of the two-phase systems and random walk in the composition space
    ŹRÓDŁO: Vìsnik Čerkas'kogo Unìversitetu. Serìâ Fìziko-matematičnì Nauki. - 2015, Vol. 349, no. 16, s. 1-7
    p-ISSN: 2076-5851

    UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • diffusion
  • fluctuations
  • two-phase alloy
  • conode
  • random walk

    Adres url:
    3/7
    AUTORZY: Marek Danielewski, Henryk Leszczyński.
    TYTUŁ: Generalization of Matano's method: interdiffusion in solutions with volume change
    ŹRÓDŁO: International Journal of Mathematical Analysis. - 2015, Vol. 9, no. 30, s. 1463-1476
    p-ISSN: 1312-8876

    UWAGI: Bibliogr. 26 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 5.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • diffusion
  • interface
  • solid solution
  • Boltzmann substitution

    Adres url:
    DOI:
    4/7
    AUTORZY: Agnieszka Bartłomiejczyk, Henryk Leszczyński.
    TYTUŁ: Method of lines for physiologically structured models with diffusion
    ŹRÓDŁO: Applied Numerical Mathematics. - 2015, Vol. 94, s. 140-148
    p-ISSN: 0168-9274

    UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.414
    Punktacja MNiSW: 35.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.271
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • size-structured model
  • Feller boundary condition
  • diffusion
  • maximum principle
  • method of lines
  • stability

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    5/7
    AUTORZY: Agnieszka Bartłomiejczyk, Henryk Leszczyński.
    TYTUŁ: Structured populations with diffusion and Feller conditions
    ŹRÓDŁO: Mathematical Biosciences and Engineering. - 2016, Vol. 13, no. 2, s. 261-279
    p-ISSN: 1547-1063
    e-ISSN: 1551-0018

    UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.035
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.167
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • size-structured model
  • Feller boundary condition
  • diffusion
  • size profile
  • maximum principle
  • Fourier analysis

    Inne bazy podające opis:
  • Medline
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    6/7
    AUTORZY: Marek Danielewski, Henryk Leszczyński, Anna Szafrańska.
    TYTUŁ: Asymptotic expansion method with respect to small parameter for ternary diffusion models
    ŹRÓDŁO: Interdisciplinary Sciences: Computational Life Sciences. - 2017, Vol. 9, iss. 3, s. 423-433
    p-ISSN: 1913-2751
    e-ISSN: 1867-1462

    UWAGI: Bibliogr. 35 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.796
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.781
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • diffusion
  • mass conservation
  • difference scheme
  • asymptotic series expansion
  • small parameter

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
    7/7
    AUTORZY: Agnieszka Bartłomiejczyk, Henryk Leszczyński, Agnieszka Marciniak.
    TYTUŁ: Rothe's method for physiologically structured models with diffusion
    ŹRÓDŁO: Mathematica Slovaca. - 2018, Vol. 68, no. 1, s. 211-224
    p-ISSN: 0139-9918
    e-ISSN: 1337-2211

    UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.314
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.462
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • size-structured model
  • Feller boundary condition
  • diffusion
  • maximum principle
  • Rothe's method

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego