logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: DIMENSION THEORY
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Tomasz Szarek, Mariusz Urbański, Anna Zdunik.
TYTUŁ: Continuity of Hausdorff measure for conformal dynamical systems
ŹRÓDŁO: Discrete and Continuous Dynamical Systems. - 2013, Vol. 33, iss. 10, s. 4647-4692
p-ISSN: 1078-0947

UWAGI: Bibliogr. 27 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.923
Punktacja MNiSW: 35.000
5-letni Impact Factor ISI: 1.076
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • conformal dynamical systems
  • dimension theory
  • Hausdorff measure

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego