logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: DYNAMICAL SYSTEMS WITH JUMPS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Tomasz Szarek.
TYTUŁ: Lower bound technique and its applications to function systems and stochastic partial differential equations
ŹRÓDŁO: Matematyka Stosowana = Mathematica Applicanda. - 2013, Vol. 41, no. 2, s. 185-198
p-ISSN: 1730-2668
e-ISSN: 2299-4009

UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 8.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • ergodicity of Markov families
  • invariant measures
  • dynamical systems with jumps

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego