logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: ELLIPTIC EQUATION
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Adrian Karpowicz.
TYTUŁ: The maximum principle for viscosity solutions of elliptic differential functional equations
ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2013, Vol. 33, no. 1, s. 99-105
p-ISSN: 1232-9274
e-ISSN: 2300-6919

UWAGI: Bibliogr. 5 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 11.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • maximum principle
  • viscosity solution
  • elliptic equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego