logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: ERGODICITY OF MARKOV FAMILIES
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Tomasz Komorowski, Szymon Peszat, Tomasz Szarek.
TYTUŁ: On ergodicity of some Markov processes
ŹRÓDŁO: Annals of Probability. - 2010, Vol. 38, iss. 4, s. 1401-1443
p-ISSN: 0091-1798

UWAGI: Bibliogr. 29 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.470
Punktacja MNiSW: 32.000
5-letni Impact Factor ISI: 1.665
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • ergodicity of Markov families
  • invariant measures
  • stochastic evolution equations
  • passive tracer dynamics

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    2/4
    AUTORZY: Rafał Kapica, Tomasz Szarek, Maciej Ślęczka.
    TYTUŁ: On a unique ergodicity of some Markov processes
    ŹRÓDŁO: Potential Analysis. - 2012, Vol. 36, iss. 4, s. 589-606
    p-ISSN: 0926-2601

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.959
    Punktacja MNiSW: 35.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.840
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • ergodicity of Markov families
  • invariant measures
  • stochastic heat equations

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/4
    AUTORZY: Tomasz Szarek.
    TYTUŁ: Lower bound technique and its applications to function systems and stochastic partial differential equations
    ŹRÓDŁO: Matematyka Stosowana = Mathematica Applicanda. - 2013, Vol. 41, no. 2, s. 185-198
    p-ISSN: 1730-2668
    e-ISSN: 2299-4009

    UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 8.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • ergodicity of Markov families
  • invariant measures
  • dynamical systems with jumps

    Adres url:
    DOI:
    4/4
    AUTORZY: H. Bessaih, R. Kapica, Tomasz Szarek.
    TYTUŁ: Criterion on stability for Markov processes applied to a model with jumps
    ŹRÓDŁO: Semigroup Forum. - 2014, Vol. 88, iss. 1, s. 76-92
    p-ISSN: 0037-1912

    UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.372
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.512
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • ergodicity of Markov families
  • invariant measures
  • dynamical systems with jump

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego