logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: EXPONENTIAL RATE OF CONVERGENCE
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/2
AUTORZY: Hanna Wojewódka.
TYTUŁ: Exponential rate of convergence for some Markov operators
ŹRÓDŁO: Statistics & Probability Letters. - 2013, Vol. 83, iss. 10, s. 2337-2347
p-ISSN: 0167-7152
e-ISSN: 1879-2103

UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.531
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.669
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Markov operators
  • exponential rate of convergence

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    2/2
    AUTORZY: Sander Hille, Katarzyna Horbacz, Tomasz Szarek, Hanna Wojewódka.
    TYTUŁ: Limit theorems for some Markov chains
    ŹRÓDŁO: Journal of Mathematical Analysis and Applications. - 2016, Vol. 443, iss. 1, s. 385-408
    p-ISSN: 0022-247X
    e-ISSN: 1096-0813

    UWAGI: Bibliogr. 23 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.064
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.151
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • exponential rate of convergence
  • central limit theorem
  • Markov operators
  • invariant measures

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego