logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: FRACTALS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Aneta Gospodarczyk.
TYTUŁ: The fractal "Frog"
ŹRÓDŁO: Siberian Mathematical Journal. - 2012, Vol. 53, iss. 4, s. 635-644
p-ISSN: 0037-4466

UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.285
Punktacja MNiSW: 15.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.352
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Sierpiński gasket
  • Frog
  • quasiconformal curve
  • fractals
  • iterated function system
  • BLβ spaces
  • Hausdorff dimension
  • AC-removability
  • Von Koch curve
  • diffeomorphism

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego