logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: FUNCTIONAL DIFFERENTIAL INEQUALITIES
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Adrian Karpowicz.
TYTUŁ: Monotone methods for hyperbolic functional differential equations
ŹRÓDŁO: Functional Differential Equations. - 2010, Vol. 17, no. 1-2, s. 123-140
e-ISSN: 0793-1786

UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • monotone iterative technique
  • generalized quasilinearization
  • hyperbolic equations
  • Darboux problem
  • functional differential inequalities

    2/4
    AUTORZY: Adrian Karpowicz.
    TYTUŁ: The Darboux problem for hyperbolic functional differential equations and inequalities in the sense of Carathéodory
    ŹRÓDŁO: Mathematical Inequalities & Applications. - 2010, Vol. 13, no. 2, s. 405-425
    p-ISSN: 1331-4343

    UWAGI: Bibliogr. 10 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.524
    Punktacja MNiSW: 27.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.656
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential inequalities
  • functional differential equations
  • hyperbolic equations
  • Darboux problem
  • solutions in the sense of Carathéodory

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    3/4
    AUTORZY: Zdzisław Kamont.
    TYTUŁ: Weak solutions of functional differential inequalities with first-order partial derivatives
    ŹRÓDŁO: Journal of Inequalities and Applications, [dokument elektroniczny]. - 2011, art. no. 15
    TRYB DOSTĘPU: http://www.journalofinequalitiesandapplications.com/content/pdf/1029-242X-2011-15.pdf [dostęp 25.10.2013]
    p-ISSN: 1029-242X

    UWAGI: Bibliogr. 18 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.726
    5-letni Impact Factor ISI: 0.653
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential inequalities
  • Haar pyramid
  • comparison theorems
  • weak solutions of initial problems

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    4/4
    AUTORZY: Zdzisław Kamont.
    TYTUŁ: Functional differential inequalities with partial derivatives
    ŹRÓDŁO: Bulletin of the Belgian Mathematical Society Simon Stevin. - 2014, Vol. 21, no. 1, s. 127-146
    p-ISSN: 1370-1444

    UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.444
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.453
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential inequalities
  • Volterra condition
  • classical solutions
  • uniqueness of solutions

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego