logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: GENERALIZED QUASILINEARIZATION
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Adrian Karpowicz.
TYTUŁ: Monotone methods for hyperbolic functional differential equations
ŹRÓDŁO: Functional Differential Equations. - 2010, Vol. 17, no. 1-2, s. 123-140
e-ISSN: 0793-1786

UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • monotone iterative technique
  • generalized quasilinearization
  • hyperbolic equations
  • Darboux problem
  • functional differential inequalities

      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego