logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: GEOMETRIC BELL INEQUALITIES
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Marcin Wieśniak, Arijit Dutta, Junghee Ryu.
TYTUŁ: Geometrical Bell inequalities for arbitrarily many qudits with different outcome strategies
ŹRÓDŁO: Journal of Physics. A, Mathematical and Theoretical. - 2016, Vol. 49, no. 3, art. no. 035302, s. 1-11
p-ISSN: 1751-8113
e-ISSN: 1751-8121

UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.865
Punktacja MNiSW: 30.000
5-letni Impact Factor ISI: 1.607
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Bell inequalities
  • nonclassicality
  • geometric Bell inequalities

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego