logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: GLOBAL EXISTENCE
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Wojciech Czernous.
TYTUŁ: Global solutions of semilinear first order partial functional differential equations with mixed conditions
ŹRÓDŁO: Functional Differential Equations. - 2011, Vol. 18, no. 1-2, s. 135-154
p-ISSN: 0793-1786

UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • classical solutions
  • global existence
  • characteristics
  • differentiability with respect to the data

    2/4
    AUTORZY: Wojciech Czernous.
    TYTUŁ: Semilinear hyperbolic functional differential problem on a cylindrical domain
    ŹRÓDŁO: Bulletin of the Belgian Mathematical Society Simon Stevin. - 2012, Vol. 19, no. 1, s. 1-17
    p-ISSN: 1370-1444

    UWAGI: Bibliogr. 19 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.316
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.392
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Carathéodory solutions
  • global existence
  • characteristics
  • uniform cone condition

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    3/4
    AUTORZY: Mirosław Lachowicz, Henryk Leszczyński, Martin Parisot.
    TYTUŁ: A simple kinetic equation of swarm formation : blow-up and global existence
    ŹRÓDŁO: Applied Mathematics Letters. - 2016, Vol. 57, s. 104-107
    p-ISSN: 0893-9659

    UWAGI: Bibliogr. 6 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 2.233
    Punktacja MNiSW: 35.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.621
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • blow-up
  • global existence
  • kinetic equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    4/4
    AUTORZY: Mirosław Lachowicz, Henryk Leszczyński, Martin Parisot.
    TYTUŁ: Blow-up and global existence for a kinetic equation of swarm formation
    ŹRÓDŁO: Mathematical Models and Methods in Applied Sciences. - 2017, Vol. 27, no. 6, s. 1153-1175
    p-ISSN: 0218-2025
    e-ISSN: 1793-6314

    UWAGI: Bibliogr. 22 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 3.319
    Punktacja MNiSW: 45.000
    5-letni Impact Factor ISI: 3.415
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • blow-up
  • global existence
  • kinetic equations
  • swarms

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego