logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: GROWTH FUNCTIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Błażej Szepietowski.
TYTUŁ: Counting pseudo-Anosov mapping classes on the 3-punctured projective plane
ŹRÓDŁO: Turkish Journal of Mathematics. - 2014, Vol. 38, iss. 3, s. 524-534
p-ISSN: 1300-0098
e-ISSN: 1303-6149

UWAGI: Bibliogr. 10 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.311
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.405
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • mapping class group
  • nonorientable surface
  • growth functions

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego