logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: HYPERBOLIC EQUATIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Adrian Karpowicz.
TYTUŁ: Iterative methods for hyperbolic differential functional equations
ŹRÓDŁO: Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego. Universitatis Iagellonicae Acta Mathematica. - 2009, z. 47, s. [265]-282
p-ISSN: 0860-0120

UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 6.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • monotone iterative technique
  • solutions in the sense of Carathéodory
  • hyperbolic equations
  • Darboux problem

    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    2/4
    AUTORZY: Adrian Karpowicz.
    TYTUŁ: Monotone methods for hyperbolic functional differential equations
    ŹRÓDŁO: Functional Differential Equations. - 2010, Vol. 17, no. 1-2, s. 123-140
    e-ISSN: 0793-1786

    UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • monotone iterative technique
  • generalized quasilinearization
  • hyperbolic equations
  • Darboux problem
  • functional differential inequalities

    3/4
    AUTORZY: Adrian Karpowicz.
    TYTUŁ: The Darboux problem for hyperbolic functional differential equations and inequalities in the sense of Carathéodory
    ŹRÓDŁO: Mathematical Inequalities & Applications. - 2010, Vol. 13, no. 2, s. 405-425
    p-ISSN: 1331-4343

    UWAGI: Bibliogr. 10 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.524
    Punktacja MNiSW: 27.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.656
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • functional differential inequalities
  • functional differential equations
  • hyperbolic equations
  • Darboux problem
  • solutions in the sense of Carathéodory

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    4/4
    AUTORZY: Adrian Karpowicz.
    TYTUŁ: The existence of a unique solution of the hyperbolic functional differential equation
    ŹRÓDŁO: Demonstratio Mathematica. - 2014, Vol. 47, no. 4, s. 866-877
    p-ISSN: 0420-1213
    e-ISSN: 2391-4661

    UWAGI: Bibliogr. 9 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 11.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • existence theorem
  • functional differential equation
  • hyperbolic equations

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego