logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: KINETIC EQUATIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/2
AUTORZY: Mirosław Lachowicz, Henryk Leszczyński, Martin Parisot.
TYTUŁ: Blow-up and global existence for a kinetic equation of swarm formation
ŹRÓDŁO: Mathematical Models and Methods in Applied Sciences. - 2017, Vol. 27, no. 6, s. 1153-1175
p-ISSN: 0218-2025
e-ISSN: 1793-6314

UWAGI: Bibliogr. 22 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 3.319
Punktacja MNiSW: 45.000
5-letni Impact Factor ISI: 3.415
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • blow-up
  • global existence
  • kinetic equations
  • swarms

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    DOI:
    2/2
    AUTORZY: Mirosław Lachowicz, Henryk Leszczyński, Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: Self-organization with small range interactions: equilibria and creation of bipolarity
    ŹRÓDŁO: Applied Mathematics and Computation. - 2019, Vol. 343, s. 156-166
    p-ISSN: 0096-3003
    e-ISSN: 1873-5649

    UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 2.300
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 2.108
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • kinetic equations
  • integro-differential equations
  • equilibrium
  • blow-up
  • bipolarity

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego