logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: MEASURE OF NONCOMPACTNESS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Tomasz Człapiński, Adrian Karpowicz.
TYTUŁ: Second order evolution differential functional equations with infinite delay
ŹRÓDŁO: Commentationes Mathematicae. - 2018, Vol. 58, no. 1-2, s. 93-104
p-ISSN: 2080-1211

UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 9.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • measure of noncompactness
  • second order evolution equation
  • infinite delay

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego