logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: MEMBERSHIP PROBLEM
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Grzegorz Madejski.
TYTUŁ [ROZDZIAŁU, FRAGMENTU]: The membership problem for linear and regular permutation languages
ŹRÓDŁO: W: Implementation and application of automata : 20th International Conference, CIAA 2015, Umea, Sweden, August 18-21, 2015 : proceedings / Frank Drewes (ed.)
ADRES WYDAWNICZY: Cham [etc.] : Springer, 2015
SERIA: Lecture Notes in Computer Science, 0302-9743, Vol. 9223
OPIS FIZYCZNY: S. 211-223
ISBN: 978-3-319-22359-9 (print)
ISBN: 978-3-319-22360-5 (e-book)
UWAGI: Bibliogr. 13 poz.
Tytuł-nazwa konferencji: 20th International Conference, CIAA 2015
Miejsce konferencji: Umea
Kraj: SE
Od dnia: 2015.08.18
Do dnia: 2015.08.21
Typ publikacji: ZRZ
Język publikacji: ENG
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • linear grammar
  • permutation languages
  • interchange rules
  • membership problem
  • complexity
  • parameterized complexity
  • NP-completeness

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego