logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: METHOD OF LINES
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Milena Netka.
TYTUŁ: Differential difference inequalities related to parabolic functional differential equations
ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2010, Vol. 30, no. 1, s. 95-115
p-ISSN: 1232-9274

UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 9.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • parabolic functional differential equations
  • method of lines
  • stability and convergence

    Adres url:
    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
    2/4
    AUTORZY: Henryk Leszczyński, Piotr Zwierkowski.
    TYTUŁ: Stability of the method of lines for the McKendrick-von Foerster equation
    ŹRÓDŁO: Functional Differential Equations. - 2013, Vol. 20, no. 3-4, s. 201-225
    p-ISSN: 0793-1786

    UWAGI: Bibliogr. 20 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • method of lines
  • comparison
  • stability

    3/4
    AUTORZY: Agnieszka Bartłomiejczyk, Henryk Leszczyński.
    TYTUŁ: Method of lines for physiologically structured models with diffusion
    ŹRÓDŁO: Applied Numerical Mathematics. - 2015, Vol. 94, s. 140-148
    p-ISSN: 0168-9274

    UWAGI: Bibliogr. 12 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.414
    Punktacja MNiSW: 35.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.271
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • size-structured model
  • Feller boundary condition
  • diffusion
  • maximum principle
  • method of lines
  • stability

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    4/4
    AUTORZY: Henryk Leszczyński, Milena Matusik.
    TYTUŁ: Method of lines for parabolic functional differential equations on cylindrical domains
    ŹRÓDŁO: Calcolo. - 2016, Vol. 53, iss. 1, s. 67-82
    p-ISSN: 0008-0624
    e-ISSN: 1126-5434

    UWAGI: Bibliogr. 30 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.407
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 1.131
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • method of lines
  • functional differential-algebraic equations
  • Robin boundary conditions

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego