logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: PARABOLIC DIFFERENTIAL-FUNCTIONAL EQUATIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Agnieszka Bartłomiejczyk, Henryk Leszczyński.
TYTUŁ: Existence of solutions with exponential growth for nonlinear differential-functional parabolic equations
ŹRÓDŁO: Annales Polonici Mathematici. - 2014, Vol. 111, no. 3, s. 309-326
p-ISSN: 0066-2216

UWAGI: Bibliogr. 18 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.469
Punktacja MNiSW: 15.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.380
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • parabolic differential-functional equations
  • Cauchy problem
  • maximal solutions

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego