logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: PARABOLIC EQUATION
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
TYTUŁ: On the vanishing viscosity method for first order differential-functional IBVP
ŹRÓDŁO: Czechoslovak Mathematical Journal. - 2008, Vol. 58, iss. 4, s. 927-947
p-ISSN: 0011-4642
e-ISSN: 1572-9141

UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.210
Punktacja MNiSW: 10.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.342
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • first order equation
  • parabolic equation
  • differential functional equations

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    2/4
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the existence of viscosity solutions for the parabolic differential-functional Cauchy problem
    ŹRÓDŁO: Acta Mathematica Hungarica. - 2010, Vol. 129, no. 3, s. 277-296
    p-ISSN: 0236-5294

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.521
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.491
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • parabolic equation
  • cauchy problem differential-functional equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/4
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the Tonelli method for the degenerate parabolic Cauchy problem with functional argument
    ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2014, Vol. 34, no. 2, s. 425-441
    p-ISSN: 1232-9274
    e-ISSN: 2300-6919

    UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 11.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • parabolic equation
  • differential-functional equation

    Adres url:
    DOI:
    4/4
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the Cauchy problem for linear PDEs with retarded arguments at derivatives
    ŹRÓDŁO: Annales Polonici Mathematici. - 2015, Vol. 113, no. 3, s. 269-282
    p-ISSN: 0066-2216

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.350
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.359
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • parabolic equation
  • differential-functional
  • Tonelli's method

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego