logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: STABILITY OF THE METHOD OF LINES
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Maria Ziemlańska.
TYTUŁ: Method of lines for parabolic stochastic functional partial differential equations
ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2014, Vol. 34, no. 2, s. 443-456
p-ISSN: 1232-9274
e-ISSN: 2300-6919

UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 11.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • stochastic partial differential equations
  • stability of the method of lines
  • white noise
  • Volterra stochastic equations

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego