logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: STOCHASTIC HEAT EQUATIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Rafał Kapica, Tomasz Szarek, Maciej Ślęczka.
TYTUŁ: On a unique ergodicity of some Markov processes
ŹRÓDŁO: Potential Analysis. - 2012, Vol. 36, iss. 4, s. 589-606
p-ISSN: 0926-2601

UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.959
Punktacja MNiSW: 35.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.840
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • ergodicity of Markov families
  • invariant measures
  • stochastic heat equations

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego