logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: SUBCUBIC GRAPHS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Hanna Furmańczyk, Marek Kubale.
TYTUŁ: Tight bounds on the complexity of semi-equitable coloring of cubic and subcubic graphs
ŹRÓDŁO: Discrete Applied Mathematics. - 2018, Vol. 237, s. 116-122
p-ISSN: 0166-218X
e-ISSN: 1872-6771

UWAGI: Bibliogr. 11 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.932
Punktacja MNiSW: 25.000
5-letni Impact Factor ISI: 1.008
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • semi-equitable coloring
  • equitable coloring
  • cubic graphs
  • subcubic graphs

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego