logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: SYMMETRY OF RIEMANN SURFACE
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/4
AUTORZY: Ewa Kozłowska-Walania.
TYTUŁ: Non-commuting pairs of symmetries of Riemann surfaces
ŹRÓDŁO: Rocky Mountain Journal of Mathematics. - 2013, Vol. 43, no. 3, s. 989-1014
p-ISSN: 0035-7596

UWAGI: Bibliogr. 16 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.491
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.491
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • oval of a symmetry of a Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
    2/4
    AUTORZY: Emilio Bujalance, Grzegorz Gromadzki.
    TYTUŁ: Double coverings of non-orientable Riemann surfaces ramified over discrete sets
    ŹRÓDŁO: Computational Methods and Function Theory. - 2014, Vol. 14, no. 2-3, s. 237-246
    p-ISSN: 1617-9447

    UWAGI: Bibliogr. 35 poz.
    UWAGI: Special issue in memory of Frederick W. Gehring
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.386
    Punktacja MNiSW: 20.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • Klein surface
  • groups of automorphisms
  • complex curve
  • real form of complex algebraic curve
  • conformal covering
  • symmetry of Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/4
    AUTORZY: Ewa Kozłowska-Walania, Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: On asymmetric p-hyperelliptic riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: Annales Academiae Scientiarum Fennicas Mathematica. - 2015, Vol. 40, s. 669-682
    p-ISSN: 1239-629X
    e-ISSN: 1798-2383

    UWAGI: Bibliogr. 17 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.830
    Punktacja MNiSW: 30.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.740
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • asymmetric Riemann surface
  • pseudo-symmetric Riemann surfaces
  • Fuchsian groups
  • NEC groups

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    4/4
    AUTORZY: Ewa Tyszkowska.
    TYTUŁ: On (q,n)-gonal pseudo-real Riemann surfaces
    ŹRÓDŁO: International Journal of Mathematics. - 2017, Vol. 28, no. 13, art. no. 1750095, s. 1-14
    p-ISSN: 0129-167X
    e-ISSN: 1793-6519

    UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.571
    Punktacja MNiSW: 25.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.641
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Riemann surface
  • symmetry of Riemann surface
  • pseudo-real Riemann surface
  • pseudo-symmetric Riemann surface
  • Fuchsian groups
  • NEC groups
  • automorphism of Riemann surface

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego