logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: VISCOSITY SOLUTIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/5
AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
TYTUŁ: On the vanishing viscosity method for first order differential-functional IBVP
ŹRÓDŁO: Czechoslovak Mathematical Journal. - 2008, Vol. 58, iss. 4, s. 927-947
p-ISSN: 0011-4642
e-ISSN: 1572-9141

UWAGI: Bibliogr. 21 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.210
Punktacja MNiSW: 10.000
5-letni Impact Factor ISI: 0.342
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • first order equation
  • parabolic equation
  • differential functional equations

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    2/5
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the existence of viscosity solutions for the parabolic differential-functional Cauchy problem
    ŹRÓDŁO: Acta Mathematica Hungarica. - 2010, Vol. 129, no. 3, s. 277-296
    p-ISSN: 0236-5294

    UWAGI: Bibliogr. 14 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.521
    Punktacja MNiSW: 20.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.491
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • parabolic equation
  • cauchy problem differential-functional equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    3/5
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the numerical approximation of viscosity solutions for the differential-functional Cauchy problem
    ŹRÓDŁO: Calcolo. - 2013, Vol. 50, no. 4, s. 329-343
    p-ISSN: 0008-0624
    e-ISSN: 1126-5434

    UWAGI: Bibliogr. 20 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.710
    Punktacja MNiSW: 40.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.699
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • Cauchy problem
  • differential-functional equations
  • finite difference schemes

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    Adres url:
    DOI:
    4/5
    AUTORZY: Krzysztof A. Topolski.
    TYTUŁ: On the Tonelli method for the degenerate parabolic Cauchy problem with functional argument
    ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2014, Vol. 34, no. 2, s. 425-441
    p-ISSN: 1232-9274
    e-ISSN: 2300-6919

    UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
    Typ publikacji: PAC
    Język publikacji: ENG
    Punktacja MNiSW: 11.000
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • viscosity solutions
  • parabolic equation
  • differential-functional equation

    Adres url:
    DOI:
    5/5
    AUTORZY: Milena Matusik, Piotr Rybka.
    TYTUŁ: Oscillating facets
    ŹRÓDŁO: Portugaliae Mathematica. - 2016, Vol. 73, no. 1, s. 1-40
    p-ISSN: 0032-5155
    e-ISSN: 1662-2758

    UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.735
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.564
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • strongly singular parabolic equations
  • facets
  • anisotropy
  • viscosity solutions
  • stopping time

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus
  • Web of Science

    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego