logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: WAVE EQUATION
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/1
AUTORZY: Henryk Leszczyński, Monika Wrzosek.
TYTUŁ: Newton's method for nonlinear stochastic wave equations driven by one-dimensional Brownian motion
ŹRÓDŁO: Mathematical Biosciences and Engineering. - 2017, Vol. 14, no. 1, s. 237-248
p-ISSN: 1547-1063
e-ISSN: 1551-0018

UWAGI: Bibliogr. 25 poz.
Typ publikacji: ZAC
Język publikacji: ENG
Wskaźnik Impact Factor ISI: 1.230
Punktacja MNiSW: 20.000
5-letni Impact Factor ISI: 1.260
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • Newton's method
  • wave equation
  • stochastic differential equations
  • probabilistic convergence
  • nonlocal dependence

    Inne bazy podające opis:
  • Web of Science
  • Scopus

    [sprawdź dostępność w katalogu BUG]
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego