logo UG

Bibliografia Publikacji Pracowników, Doktorantów i Studentów UG




Zapytanie: WHITE NOISE
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetl wyniki w wersji do druku | | Przesłanie wyników do modułu analizy | Nowe wyszukiwanie
1/2
AUTORZY: Maria Ziemlańska.
TYTUŁ: Method of lines for parabolic stochastic functional partial differential equations
ŹRÓDŁO: Opuscula Mathematica. - 2014, Vol. 34, no. 2, s. 443-456
p-ISSN: 1232-9274
e-ISSN: 2300-6919

UWAGI: Bibliogr. 24 poz.
Typ publikacji: PAC
Język publikacji: ENG
Punktacja MNiSW: 11.000
Słowa kluczowe w j. ang.:
  • stochastic partial differential equations
  • stability of the method of lines
  • white noise
  • Volterra stochastic equations

    Adres url:
    DOI:
    2/2
    AUTORZY: Monika Wrzosek, Maria Ziemlańska.
    TYTUŁ: The method of lines for hyperbolic stochastic functional partial differential equations
    ŹRÓDŁO: Czechoslovak Mathematical Journal. - 2018, Vol. 68, no. 2, s. 323-339
    p-ISSN: 0011-4642
    e-ISSN: 1572-9141

    UWAGI: Bibliogr. 23 poz.
    Typ publikacji: ZAC
    Język publikacji: ENG
    Wskaźnik Impact Factor ISI: 0.340
    Punktacja MNiSW: 15.000
    5-letni Impact Factor ISI: 0.380
    Słowa kluczowe w j. ang.:
  • stochastic partial differential equation
  • tability of th e method of lines
  • white noise
  • Volterra stochastic equation

    Inne bazy podające opis:
  • Scopus

    Adres url:
    DOI:
      Wyświetl ponownie stosując format:
  • Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego